73 results in search
$3,325,000
32
1155-1157 Pleasant Street Fall River MA 02723

Beds 36
Baths 25
Sq.Ft. 21,000
Dom 92
$3,300,000
27
99 Irving Street Fall River MA 02723

Beds 27
Baths 20
Sq.Ft. 13,555
Dom 48
$2,500,000
41
526 3rd St Fall River MA 02721

Beds 36
Baths 12
Sq.Ft. 12,012
Dom 234
$1,749,000
32
529 Eastern Ave Fall River MA 02723

Beds 6
Baths 6.5
Sq.Ft. 12,432
Dom 204
$1,475,000
-$25,000
42
144 Choate St. Fall River MA 02723

Beds 20
Baths 8
Sq.Ft. 7,686
Dom 77
$1,400,000
42
1153 1157 Slade Fall River MA 02721

Beds 15
Baths 6
Sq.Ft. 6,882
Dom 35
$1,350,000
-$50,000
10
119-121 Tremont St Fall River MA 02720

Beds 21
Baths 7
Sq.Ft. 6,898
Dom 49
$1,300,000
19
153 Jencks St Fall River MA 02723

Beds 12
Baths 6
Sq.Ft. 5,520
Dom 18
$1,300,000
32
516-520 Third St Fall River MA 02721

Beds 15
Baths 9
Sq.Ft. 6,282
Dom 16
$1,300,000
2
423 Division St Fall River MA 02721

Beds 18
Baths 6
Sq.Ft. 5,157
Dom 11
$1,300,000
6
227 Eagle St Fall River MA 02721

Beds 18
Baths 6
Sq.Ft. 6,219
Dom 10
$1,200,000
20
801 N Main St Fall River MA 02720

Beds 12
Baths 9
Sq.Ft. 6,414
Dom 21
$1,150,000
-$50,000
13
62 Pitman Street Fall River MA 02723

Beds 21
Baths 6
Sq.Ft. 5,544
Dom 42
$1,100,000
1
123 Multi Family Way Fall River MA 02724

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft. 7,819
Dom 40
$1,075,000
8
604 Rock Street Fall River MA 02720

Beds 8
Baths 8
Sq.Ft. 5,897
Dom 36
$999,000
15
283-289 Fifth St Fall River MA 02721

Beds 10
Baths 5
Sq.Ft. 5,000
Dom 14
$950,000
27
1146 Slade St Fall River MA 02724

Beds 11
Baths 6
Sq.Ft. 4,196
Dom 38
$950,000
11
34-36 Park St Fall River MA 02721

Beds 13
Baths 5
Sq.Ft. 4,506
Dom 12
$925,000
35
173 County St Fall River MA 02723

Beds 11
Baths 5
Sq.Ft. 3,589
Dom 58
$899,900
13
24-28 Hall St Fall River MA 02724

Beds 15
Baths 6
Sq.Ft. 5,973
Dom 46
$899,000
-$31,000
42
169 Grant Street Fall River MA 02721

Beds 11
Baths 4
Sq.Ft. 3,354
Dom 12
$850,000
40
600 Broadway Fall River MA 02724

Beds 7
Baths 4.5
Sq.Ft. 4,121
Dom 11
$819,999
-$10,000
21
1852 S Main St Fall River MA 02724

Beds 12
Baths 6
Sq.Ft. 5,700
Dom 128
$799,999
24
1951 Pleasant St Fall River MA 02723

Beds 8
Baths 4
Sq.Ft. 3,681
Dom 48
$799,999
42
36 Mcclure Place Fall River MA 02720

Beds 9
Baths 3
Sq.Ft. 3,000
Dom 36
$799,999
42
613 Durfee St Fall River MA 02720

Beds 9
Baths 3
Sq.Ft. 3,789
Dom 9
$799,999
36
544-546 Plymouth Ave Fall River MA 02721

Beds 9
Baths 4
Sq.Ft. 4,167
Dom 6
$799,900
-$65,100
32
155 Rodman St Fall River MA 02721

Beds 6
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,115
Dom 35
$799,000
6
444 Center St Fall River MA 02724

Beds 9
Baths 6
Sq.Ft. 4,593
Dom 40
$797,000
4
630 Maple St Fall River MA 02720

Beds 8
Baths 4
Sq.Ft. 4,926
Dom 9