38 results in search
$2,400,000
5
75 Oxford Ave Dudley MA 01571

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 235
$1,499,000
42
95 Ramshorn Road Dudley MA 01571

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 6,430
Dom 75
$999,900
42
11 Ardlock Pl Dudley MA 01571

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,548
Dom 100
$819,900
41
73 Dudley Hill Rd Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,423
Dom 205
$798,500
42
126 Old Southbridge Rd Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,400
Dom 328
$775,000
-$20,000
32
22 Carpenter Dudley MA 01571

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,040
Dom 17
$720,000
42
154 Dudley Oxford Rd Dudley MA 01571

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,556
Dom 51
$699,000
41
128 Old Southbridge Rd Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,400
Dom 330
$677,900
-$21,800
40
44 New Boston Rd Dudley MA 01571

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,276
Dom 11
$614,900
42
19 Progress Ave Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,225
Dom 22
$599,900
39
71 Eagle Dr Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,880
Dom 38
$595,000
42
42 Eagle Dr Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,002
Dom 17
$579,500
38
192 Southbridge Road Dudley MA 01571

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,666
Dom 53
$570,000
42
20 Country Club Blvd #20 Dudley MA 01571

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,768
Dom 30
$549,999
-$25,001
42
7 Third Avenue Dudley MA 01571

Beds 7
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,432
Dom 30
$549,900
9
76 Airport Rd Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,150
Dom 25
$525,000
-$5,000
38
1 Woodmere Rd Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,980
Dom 16
$525,000
41
3 Chestnut Street Dudley MA 01571

Beds 6
Baths 2
Sq.Ft. 2,664
Dom 11
$510,000
32
45 Aldea Ave Dudley MA 01571

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,524
Dom 3
$459,000
-$11,000
27
19 Fairfield Dr Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,338
Dom 18
$439,900
2
30 Jesse Road Dudley MA 01571

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,384
Dom 1
$429,900
-$10,000
29
89 Center Rd Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,919
Dom 25
$409,900
38
25 Quinebaug Road Dudley MA 01571

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,229
Dom 101
$399,900
27
9 Williams St Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,273
Dom 18
$375,000
40
217 W Main St Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,381
Dom 17
$375,000
6
Lots 1+16 Pierpont Road Dudley MA 01571

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 8
$375,000
18
41 Dudley Hill Road Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,581
Dom 2
$365,000
-$12,000
32
24 Railroad Ave Dudley MA 01571

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,518
Dom 87
$195,000
4
221 Lot 1 Dresser Hill Rd Dudley MA 01571

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 4
$175,000
3
221 Lot 2 Dresser Hill Rd Dudley MA 01571

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 4