30 results in search
$1,150,000
-$49,999
26
456 Ridge Rd Athol MA 01331

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,100
Dom 37
$875,000
38
497 Ridge Rd Athol MA 01331

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,407
Dom 34
$759,900
-$5,100
41
198 S. Royalston Rd. Athol MA 01331

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 5,119
Dom 33
$575,000
11
1386 Pleasant Street Athol MA 01331

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,766
Dom 55
$530,000
42
140 Spring St Athol MA 01331

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,323
Dom 66
$489,000
31
77 Old Keene Rd Athol MA 01331

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,632
Dom 160
$480,000
31
1478 Conant Road Athol MA 01331

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,400
Dom 3
$474,900
32
43 Emerald Street Athol MA 01331

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,582
Dom 17
$414,995
2
168 Drury Ave. Athol MA 01331

Beds 5
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,177
Dom 13
$392,000
35
464 Pinedale Ave Athol MA 01331

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,755
Dom 11
$379,000
39
40 Ivy Dr Athol MA 01331

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,471
Dom 13
$349,900
21
87 Bellevue Dr East Athol MA 01331

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,010
Dom 300
$339,000
28
182 Cottage St Athol MA 01331

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,152
Dom 18
$329,900
17
56 Brattle St Athol MA 01331

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 960
Dom 53
$329,900
-$5,100
24
266 Petersham Rd Athol MA 01331

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,146
Dom 17
$320,000
37
125 Lake Ellis Rd Athol MA 01331

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,316
Dom 3
$314,900
-$10,000
21
46 Ward Street Athol MA 01331

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,462
Dom 20
$299,900
25
279 S Main St Athol MA 01331

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,636
Dom 24
$294,900
-$5,000
17
53 Lake Ellis Rd Athol MA 01331

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 770
Dom 186
$272,900
30
123 Wilson Ave Athol MA 01331

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,260
Dom 4
$264,900
-$10,100
13
35 Essex St Athol MA 01331

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,174
Dom 24
$199,900
7
2106 White Pond Rd Athol MA 01331

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 735
Dom 4
$135,000
19
1673 Petersham Rd Athol MA 01331

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 720
Dom 4
$82,500
5
567 Main St Athol MA 01331

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 4
$60,000
4
2294 Main Street Athol MA 01331

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 33
$2,300 / mo
26
199 High Street #1 Athol MA 01331

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,500
Dom 11
$1,950 / mo
22
57 Cottage St #2 Athol MA 01331

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,200
Dom 32
$1,900 / mo
5
73 Walnut Street #2 Athol MA 01331

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,500
Dom 5
$1,600 / mo
19
181 Main Street #2 Athol MA 01331

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,000
Dom 5
$1,450 / mo
6
491 Main #4 Athol MA 01331

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 650
Dom 5