13 results in search
$2,050,000
1
18 Grant Street #2 Needham MA 02492

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,548
Dom 49
$1,799,000
20
34 Lincoln St #34 Needham MA 02492

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,000
Dom 56
$1,775,000
-$24,000
32
969 Greendale Ave #969 Needham MA 02492

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 4,618
Dom 9
$1,350,000
32
19 Oakland Avenue #19 Needham MA 02492

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,552
Dom 76
$1,295,000
42
1362 Great Plain Ave #1 Needham MA 02492

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,520
Dom 1
$595,900
-$4,000
34
1206 Greendale Ave #201 Needham MA 02492

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,531
Dom 92
$585,000
-$10,000
27
1210 Greendale Ave #340 Needham MA 02492

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,377
Dom 42
$579,000
-$20,000
20
1206 Greendale Ave #214 Needham MA 02492

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,374
Dom 22
$575,000
21
1210 Greendale Avenue #338 Needham MA 02492

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,341
Dom 7
$559,000
-$30,900
25
1202 Greendale Ave #133 Needham MA 02492

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,365
Dom 120
$399,996
-$8,004
18
1202 Greendale Avenue #124 Needham MA 02492

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 1,038
Dom 64
$3,250 / mo
6
141 Chestnut St #202 Needham MA 02492

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 750
Dom 12
$2,800 / mo
6
141 Chestnut St #G7 Needham MA 02492

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 650
Dom 12