200 results in search
$8,995,000
40
39 Worthington Rd Brookline MA 02446

Beds 7
Baths 5.5
Sq.Ft. 7,080
Dom 39
$8,900,000
25
115 Dummer St Brookline MA 02446

Beds
Baths
Sq.Ft. 18,699
Dom 66
$6,925,000
39
98 Carlton St Brookline MA 02446

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 5,019
Dom 25
$5,990,000
18
1002 Beacon St Brookline MA 02446

Beds
Baths
Sq.Ft. 8,325
Dom 101
$5,990,000
17
1002 Beacon St Brookline MA 02446

Beds 3
Baths 4.5
Sq.Ft. 8,325
Dom 99
$5,850,000
9
180 Ivy St Brookline MA 02446

Beds 6
Baths 6.5
Sq.Ft. 8,326
Dom 136
$5,485,000
22
178 Ivy Street Brookline MA 02446

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,560
Dom 368
$4,475,000
41
1620 Beacon Street Brookline MA 02446

Beds
Baths
Sq.Ft. 4,480
Dom 163
$4,475,000
41
1620 Beacon Street Brookline MA 02446

Beds 3
Baths 5
Sq.Ft. 99,999
Dom 163
$4,350,000
35
8 Stetson St Brookline MA 02446

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,440
Dom 5
$4,275,000
24
123 Centre Street Brookline MA 02446

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 4,800
Dom 72
$4,250,000
20
53 Winslow Road Brookline MA 02446

Beds 6
Baths 5
Sq.Ft. 4,865
Dom 47
$4,200,000
42
40 Stedman Street Brookline MA 02446

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,924
Dom 3
$3,850,000
24
90 Columbia #U90 Brookline MA 02446

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,533
Dom 18
$3,850,000
26
90 Columbia #U90 Brookline MA 02446

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,533
Dom 4
$3,850,000
2
71 Green Street #2 Brookline MA 02446

Beds 3
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,575
Dom 0
$3,750,000
10
135 Saint Paul #5 Brookline MA 02446

Beds 3
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,071
Dom 9
$3,699,000
18
95 Babcock St Brookline MA 02446

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,738
Dom 4
$3,695,000
11
80 Vernon #Unit 2B Brookline MA 02446

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,125
Dom 9
$3,595,000
10
79 Park St #3 Brookline MA 02446

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,225
Dom 4
$3,499,000
28
80 Verndale St #80 Brookline MA 02446

Beds 4
Baths 4.5
Sq.Ft. 3,292
Dom 5
$3,395,000
40
12 Parkman St Brookline MA 02446

Beds 13
Baths 5.5
Sq.Ft. 6,243
Dom 3
$3,388,000
-$7,000
42
197 Winchester Street #1 Brookline MA 02446

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,261
Dom 47
$3,295,000
35
100 Beals Street Brookline MA 02446

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 4,493
Dom 25
$3,295,000
35
100 Beals Street Brookline MA 02446

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 4,493
Dom 15
$3,274,000
11
80 Vernon #Unit PHB Brookline MA 02446

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,683
Dom 9
$3,250,000
27
102 Fuller St #2 Brookline MA 02446

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,345
Dom 39
$3,200,000
25
80 Mason Terrace Brookline MA 02446

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,680
Dom 11
$3,200,000
25
80 Mason Terrace #80 Brookline MA 02446

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,680
Dom 11
$3,200,000
23
7 Stetson Street Brookline MA 02446

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,000
Dom 9