86 results in search
$4,780,000
41
15 John Poulter Road Lexington MA 02421

Beds 6
Baths 6.5
Sq.Ft. 8,000
Dom 19
$4,300,000
26
11 Winthrop Road Lexington MA 02421

Beds 6
Baths 5.5
Sq.Ft. 4,984
Dom 26
$3,995,000
39
15 Winthrop Road Lexington MA 02421

Beds 6
Baths 4.5
Sq.Ft. 5,793
Dom 13
$3,985,000
41
2 Effie Place Lexington MA 02421

Beds 8
Baths 6.5
Sq.Ft. 6,898
Dom 71
$3,980,000
9
3 Effie Pl Lexington MA 02421

Beds 7
Baths 7.5
Sq.Ft. 6,844
Dom 64
$3,965,000
42
21 Chadbourne Road Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 5.5
Sq.Ft. 6,776
Dom 26
$3,950,000
1
22 Nickerson Rd Lexington MA 02421

Beds 6
Baths 6.5
Sq.Ft. 6,050
Dom 5
$3,880,000
35
21 Balfour Street Lexington MA 02421

Beds 6
Baths 6.5
Sq.Ft. 6,813
Dom 97
$3,680,000
42
92 Hill St Lexington MA 02421

Beds 6
Baths 6
Sq.Ft. 6,435
Dom 74
$3,595,000
32
320 Concord Avenue Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 5.5
Sq.Ft. 5,856
Dom 32
$3,495,000
39
27 Slocum Road Lexington MA 02421

Beds 6
Baths 5.5
Sq.Ft. 7,427
Dom 4
$3,295,000
35
19 Douglas Road Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 6.5
Sq.Ft. 7,438
Dom 14
$3,200,000
42
24 Normandy Rd Lexington MA 02421

Beds 6
Baths 7.5
Sq.Ft. 6,922
Dom 27
$3,150,000
40
64 Hill Street Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 4,361
Dom 49
$3,148,000
42
17 Prospect Hill Rd Lexington MA 02421

Beds 6
Baths 6.5
Sq.Ft. 5,074
Dom 347
$3,100,000
40
1 John Wilson Ln Lexington MA 02421

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,765
Dom 13
$2,999,990
30
15 Bird Hill Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 5,600
Dom 71
$2,999,500
-$150,500
39
209 Waltham St Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 5,024
Dom 34
$2,995,000
33
8 Lake Street Lexington MA 02421

Beds 6
Baths 7
Sq.Ft. 5,940
Dom 33
$2,925,000
11
1949 Massachusetts Ave Lexington MA 02421

Beds 8
Baths 2.5
Sq.Ft. 4,101
Dom 18
$2,799,000
-$196,000
42
22 Fairbanks Rd Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 6,687
Dom 69
$2,749,000
20
34 Allen St. Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 5.5
Sq.Ft. 7,230
Dom 54
$2,710,000
40
46 Asbury Street Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 5,004
Dom 236
$2,699,000
37
24 Barberry Rd Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 4,090
Dom 33
$2,695,000
41
232 Lincoln Street Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 4.5
Sq.Ft. 4,696
Dom 36
$2,695,000
36
6 Revolutionary Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 5.5
Sq.Ft. 4,590
Dom 17
$2,649,000
-$46,000
42
19 Deering Lexington MA 02421

Beds 6
Baths 5.5
Sq.Ft. 4,440
Dom 160
$2,595,000
34
8 Common Court #8 Lexington MA 02421

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,340
Dom 116
$2,595,000
29
8 Common Court Lexington MA 02421

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,340
Dom 116
$2,575,000
34
5 Walnut Street Lexington MA 02421

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 5,198
Dom 6