159 results in search
$3,250,000
26
23 Hillside St Boston MA 02120

Beds 13
Baths 7
Sq.Ft. 5,457
Dom 7
$2,699,000
-$50,000
24
164 Calumet Street Boston MA 02120

Beds 9
Baths 3
Sq.Ft. 3,675
Dom 20
$2,400,000
42
34-36 Alleghany Street Boston MA 02120

Beds 16
Baths 5
Sq.Ft. 4,902
Dom 6
$2,350,000
28
1011 Tremont Street Boston MA 02120

Beds 9
Baths 4
Sq.Ft. 2,595
Dom 89
$1,599,000
-$26,000
13
23 Warwick St Boston MA 02120

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 1,839
Dom 48
$1,490,000
28
31 Worthington St. Boston MA 02120

Beds 5
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,016
Dom 47
$1,200,000
42
34 Alleghany Street Boston MA 02120

Beds 8
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,451
Dom 6
$1,200,000
35
36 Alleghany Street Boston MA 02120

Beds 8
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,451
Dom 6
$1,095,000
-$55,000
23
3 S Whitney #4 Boston MA 02120

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,135
Dom 41
$989,000
22
80 Terrace Street #501 Boston MA 02120

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,087
Dom 74
$899,000
39
52 Fisher Ave #302 Boston MA 02120

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,205
Dom 47
$875,000
22
45 Lawn St Boston MA 02120

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,476
Dom 27
$750,000
19
841 Parker St #101 Boston MA 02120

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,082
Dom 33
$675,000
-$24,000
31
156-168 Terrace St #402 Boston MA 02120

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,336
Dom 61
$665,000
15
841 Parker St #203 Boston MA 02120

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 826
Dom 56
$549,000
2
134 Terrace Street Boston MA 02120

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 116
$499,000
17
10 Bucknam St #2 Boston MA 02120

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,099
Dom 201
$149,900
24
1017 Turnpike Street #16 Canton MA 02120

Beds
Baths
Sq.Ft. 1,036
Dom 141
$10,000 / mo
2
1576 Tremont Street Boston MA 02120

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 33
$9,500 / mo
19
1 Sachem St., #3 Boston MA 02120

Beds 6
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,000
Dom 17
$8,500 / mo
14
32 Warwick Street Boston MA 02120

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 1,836