33 results in search
$5,500,000
6
1375 Main Street Millis MA 02054

Beds
Baths
Sq.Ft. 46,648
Dom 472
$2,600,000
5
1280 Main Millis MA 02054

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 67
$1,895,000
38
204 Ridge Street Millis MA 02054

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 8,606
Dom 68
$1,624,000
41
194 Ridge St Millis MA 02054

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,814
Dom 6
$1,500,000
9
1363-1367 Main St Millis MA 02054

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 26
$1,499,900
42
27 Bogastow Circle Millis MA 02054

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 5,510
Dom 20
$1,495,000
42
329 Orchard St Millis MA 02054

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,200
Dom 39
$1,462,500
33
6 Rivendell Ln Millis MA 02054

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,400
Dom 5
$1,228,999
3
10 April Way Millis MA 02054

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,109
Dom 184
$1,125,000
37
124 Glen Ellen Blvd #124 Millis MA 02054

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,797
Dom 94
$949,000
37
77 Dover Rd Millis MA 02054

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,020
Dom 16
$945,000
39
234-236-0 Pleasant Street Millis MA 02054

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,762
Dom 45
$945,000
15
234-236-0 Pleasant Steeet Millis MA 02054

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 45
$885,000
42
65 Glen Ellen Blvd #65 Millis MA 02054

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,408
Dom 10
$850,000
41
64 Village St Millis MA 02054

Beds 3
Baths 5
Sq.Ft. 3,776
Dom 53
$785,000
42
37 Rockville Mdws #37 Millis MA 02054

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,511
Dom 4
$680,000
5
51 Spencer #1 Millis MA 02054

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,700
Dom 18
$649,000
-$50,000
29
324 Union St #1 Millis MA 02054

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,424
Dom 222
$619,000
41
193 Orchard Street Millis MA 02054

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 2,432
Dom 11
$599,000
16
154-156 Acorn Street Millis MA 02054

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,600
Dom 18
$549,000
25
33 Myrtle St Millis MA 02054

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,400
Dom 5
$300,000
5
488R Main Street Millis MA 02054

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 66
$5,500 / mo
19
6 May Rd Millis MA 02054

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,792
Dom 13
$3,850 / mo
25
16 Tuckerdale #16 Millis MA 02054

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,826
Dom 13
$3,300 / mo
11
337R Village St #1a Millis MA 02054

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,200
Dom 36
$3,275 / mo
18
242 Main #206 Millis MA 02054

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,077
Dom 50
$3,050 / mo
18
242 Main #101 Millis MA 02054

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 994
Dom 50
$2,975 / mo
18
242 Main #103 Millis MA 02054

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 994
Dom 50
$2,975 / mo
18
242 Main #104 Millis MA 02054

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 994
Dom 50
$2,975 / mo
18
242 Main #204 Millis MA 02054

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 994
Dom 50