51 results in search
$1,298,000
41
305 Concord Rd #2 Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,800
Dom 6
$1,298,000
41
305 Concord Rd #2 Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,800
Dom 6
$1,195,000
30
28 Woodlawn Ave Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,246
Dom 28
$1,150,000
42
22 Mcrayne Hill Rd Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 3,010
Dom 13
$1,119,900
-$30,100
39
44 Connolly Rd Billerica MA 01821

Beds 5
Baths 3.5
Sq.Ft. 5,340
Dom 29
$1,049,900
40
12 Fernwood Road Billerica MA 01821

Beds 6
Baths 3.5
Sq.Ft. 4,099
Dom 22
$910,000
26
2A Sumac Street Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,926
Dom 1
$899,900
-$20,000
28
3 Memory Lane Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,843
Dom 83
$889,900
40
44 Wildbrook Road Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,215
Dom 6
$875,000
42
18 Trifiro Rd Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 2,282
Dom 8
$849,900
-$18,000
42
363 Concord Rd Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,204
Dom 36
$849,000
27
13 Brookside Dr Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,342
Dom 36
$825,000
41
12 Lincoln Road Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,838
Dom 13
$799,900
29
50 Great Elm Road Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,778
Dom 21
$799,900
26
54 River St Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,303
Dom 19
$785,000
28
53 Baldwin Rd #1003 Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,686
Dom 6
$775,000
42
397 Concord Rd Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,714
Dom 7
$759,500
-$15,400
32
36 Allen Rd Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,634
Dom 62
$749,974
-$10,000
42
21 Burlington Rd Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,313
Dom 42
$749,900
42
41 Nile St #41 Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,953
Dom 14
$739,900
40
40 Nile Street #40 Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,012
Dom 13
$739,900
42
31 Parker St Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,889
Dom 6
$735,000
40
11 Edgeworth Street Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,880
Dom 63
$725,000
-$4,900
41
14 Cedarwood Rd Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,194
Dom 43
$724,900
34
34 Christina Avenue Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,834
Dom 8
$712,000
-$5,000
32
19 Rosewood Ave Billerica MA 01821

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,150
Dom 22
$679,999
23
3 Columbia Rd Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,011
Dom 49
$649,900
33
14 Kazimer Dr Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,678
Dom 5
$629,900
28
54 Oakwood Ave Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 2,366
Dom 7
$615,000
31
10 Avila Rd Billerica MA 01821

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,393
Dom 0