14 results in search
$564,700
60
445 South Main Street St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 4,236
Dom 43
$490,000
43
44 Sunrise Drive St. Albans Town VT 05478

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,480
Dom 45
$489,000
18
16 Dozer Drive St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,650
Dom 275
$469,000
44
3915 Lower Newton Road St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 2,012
Dom 21
$459,000
60
27 Thorpe Avenue Extension St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,035
Dom 1
$365,000
-$10,000
28
102 East Shore Drive St. Albans Town VT 05478

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 912
Dom 135
$352,000
41
102 McGinn Drive St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 960
Dom 43
$349,000
56
800 Fisher Pond Road St. Albans Town VT 05478

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 2,536
Dom 10
$345,000
-$4,000
28
1125 Sheldon Road St. Albans Town VT 05478

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,232
Dom 74
$299,000
16
91 Hathaway Inn Drive St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 912
Dom 82
$270,000
26
68 Bouthillette Circle St. Albans Town VT 05478

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 864
Dom 16
$249,000
26
4131 Lower Newton Road St. Albans Town VT 05478

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 936
Dom 80
$239,000
27
40 Bouthillette Circle St. Albans Town VT 05487

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 864
Dom 8
$80,000
3
73 Corliss Road St. Albans Town VT 05478

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,410
Dom 11