141 results in search
$5,500,000
27
975 Memorial Drive #211 Cambridge MA 02138

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 2,135
Dom 64
$3,595,000
27
75-83 Cambridge Pkwy #Unit E509 Cambridge MA 02142

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,700
Dom 13
$2,650,000
-$300,000
21
4 Craigie Street #2 Cambridge MA 02138

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,599
Dom 65
$2,495,000
17
75-83 Cambridge Parkway #E1202 Cambridge MA 02142

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,575
Dom 71
$2,280,000
12
75-83 Cambridge Pkwy #E1203 Cambridge MA 02142

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,540
Dom 35
$1,995,000
32
75-83 Cambridge Parkway #203 Cambridge MA 02142

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,330
Dom 9
$1,675,000
24
239 Mt Auburn Street #239 Cambridge MA 02138

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,660
Dom 29
$1,600,000
38
950 Massachusetts Avenue #C3B Cambridge MA 02139

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,306
Dom 127
$1,495,000
40
6 Canal Park #705 Cambridge MA 02141

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,261
Dom 42
$1,495,000
35
99-101 Larch Rd #99 Cambridge MA 02138

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,600
Dom 1
$1,485,000
13
49 Magazine Street #49 Cambridge MA 02139

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,382
Dom 15
$1,375,000
34
6 Canal Park #606 Cambridge MA 02141

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,287
Dom 9
$1,295,000
25
61 Dana Street #4 Cambridge MA 02138

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,240
Dom 15
$1,294,000
21
118 Pearl Street #2 Cambridge MA 02139

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,688
Dom 8
$1,249,900
31
20 Corporal Mcternan St #104 Cambridge MA 02139

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,234
Dom 8
$1,249,000
23
97-99 Elmwood Street #313 Cambridge MA 02140

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,156
Dom 211
$1,200,000
25
28 Surrey Street #3 Cambridge MA 02138

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,147
Dom 50
$1,200,000
25
209 Green #2 Cambridge MA 02139

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,184
Dom 1
$1,198,000
25
159 Cherry Street #159 Cambridge MA 02139

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,345
Dom 8
$1,185,000
13
178 Harvard Street #178A Cambridge MA 02139

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,487
Dom 8
$1,162,000
-$5,000
29
17 Otis St #105 Cambridge MA 02141

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,095
Dom 15
$1,150,000
-$45,000
40
8-10 Museum Way #1824 Cambridge MA 02141

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,046
Dom 77
$1,150,000
21
69 Harvey St #7 Cambridge MA 02140

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,390
Dom 8
$1,149,000
-$50,000
18
29 Sacramento St #2 Cambridge MA 02138

Beds 2
Baths 1.5
Sq.Ft. 1,468
Dom 36
$1,100,000
25
32 Cambridge Terrace #1 Cambridge MA 02140

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,066
Dom 16
$1,098,000
20
21 Lee Street #2R Cambridge MA 02139

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,143
Dom 15
$1,065,000
-$30,000
28
1580 Massachusetts Ave #7C Cambridge MA 02138

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,068
Dom 50
$1,050,000
30
71 Fulkerson St. #102 Cambridge MA 02141

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,105
Dom 30
$1,050,000
16
1541 Cambridge St #2 Cambridge MA 02139

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,263
Dom 8
$1,049,000
30
14 Valentine Street #2 Cambridge MA 02139

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,101
Dom 1