25 results in search
$2,999,999
41
2 Bluff Rd Hull MA 02045

Beds 7
Baths 4.5
Sq.Ft. 4,632
Dom 25
$2,295,000
27
69 Beach Ave Hull MA 02045

Beds 7
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,269
Dom 29
$1,999,995
40
1092 Nantasket Ave Hull MA 02045

Beds 4
Baths 3.5
Sq.Ft. 2,800
Dom 49
$1,825,000
41
4 Ripley Rd Hull MA 02045

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,973
Dom 273
$1,295,000
-$50,000
36
120 Nantasket #PH5 Hull MA 02045

Beds 3
Baths 3.5
Sq.Ft. 1,515
Dom 55
$1,095,000
-$55,000
28
46 Sunset Ave Hull MA 02045

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,993
Dom 63
$999,900
39
62 Oceanside Drive #62 Hull MA 02045

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,000
Dom 229
$889,000
40
25 Oceanside Drive #25 Hull MA 02045

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,536
Dom 28
$795,000
-$30,000
20
120 Nantasket #304 Hull MA 02045

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 55
$765,000
42
1 Marina Dr #1 Hull MA 02045

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,434
Dom 220
$765,000
-$34,000
31
19 Marina Dr #19 Hull MA 02045

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,873
Dom 56
$750,000
32
7 Bay St #10 Hull MA 02045

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,713
Dom 48
$750,000
-$49,000
42
180 Cadish Avenue #4 Hull MA 02045

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,469
Dom 48
$595,000
17
63 Halvorsen Ave Hull MA 02045

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,248
Dom 62
$565,000
-$30,000
24
120 Nantasket #204 Hull MA 02045

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 762
Dom 55
$545,000
-$30,000
18
120 Nantasket #201 Hull MA 02045

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 764
Dom 55
$449,000
20
00 George Washington Boulevard Hull MA 02045

Beds
Baths
Sq.Ft.
Dom 43
$10,000 / mo
3
881 Nantasket Ave Hull MA 02045

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,500
Dom 65
$7,000 / mo
36
12 Marina Dr #12 SUMMER Hull MA 02045

Beds 2
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,500
Dom 14
$6,000 / mo
24
351 Beach Ave Hull MA 02045

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 2,344
Dom 62
$5,000 / mo
23
4 Bay St Summer Monthly #A-0 Hull MA 02045

Beds 0
Baths 1
Sq.Ft. 600
Dom 14
$4,200 / mo
28
113 Beach Avenue #9\14-5/14 Hull MA 02045

Beds 4
Baths 2.5
Sq.Ft. 3,120
Dom 30
$3,900 / mo
32
12 Marina Dr Summer Rental #12 STUDIO Hull MA 02045

Beds 0
Baths 1
Sq.Ft. 350
Dom 12
$3,500 / mo
21
53 Harborview Rd Hull MA 02045

Beds 3
Baths 2.5
Sq.Ft. 1,758
Dom 463
$3,400 / mo
21
1 Porrazzo Rd Hull MA 02045

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 900
Dom 610